Prodüksiyon


Video Prodüksiyon


Marka ile kitle arasında sağlanan kişisel ilişki, kurulan bağı güçlendirir. Türkiye’de internet kullanıcılarının %93’ü, online video izliyor. Bypassdigital, online video’nun gücünü, markanız için kullanır. Böylece hedef kitlenize farklı portallardan, ihtiyaçlarınız doğrultusunda ulaşabilmeniz için yaratıcı çözümler sunar.

Bypassdigital ile dijitalin en önemli premium networkleri arasında, hedef kitlenize ulaşmak için doğru adreste olduğunuzu her zaman bilirsiniz. Belgeselden spora, filmden müziğe, çizgi filmden özel prodüksiyonlara sınırsız yayın içeriklerinden dilediğinizi seçer; 360 derece proje yapabilme özelliği ile kampanyanızda her yönüyle devamlılık sağlarsınız. Yüksek tıklanma adedi, düşük tıklanma maliyeti, yüksek izlenme oranı ve yüksek tekil erişim adedi avantajları sayesinde; Türkiye’nin en ünlü yapımlarında yer alırken kampanya bütçenizi akılcı kullanırsınız.

Birbirinden yetenekli onlarca reklam modeli de, Bypassdigital’de kampanyanıza en uygun seçenekleri uygulayabilmenizi sağlar. Görsel ve işitsel olarak kitlenizin dikkatini çeken reklamlarınızla; viral etki yaratın, tv reklamlarınızın etkisini pekiştirin, akılda kalın! Üstelik, CRM datası oluşturarak, hassas ölçümleme ile yolunuzda daha doğru adımlarla ilerleyebilirsiniz. Kategorik bazlı hedefleme, tv entegre projeler oluşturma, özel proje ve prodüksiyonlar hazırlama, hedefleme ve detaylı raporlama olanağı sağlarken, Bypassdigital’nun geniş reklam ağını markanızın hizmetine sunar!

İletişimde Kalın