E-Posta Pazarlaması


E-POSTA PAZARLAMASI NEDİR?


E-posta pazarlaması, pazarlama mesajlarının belirli kitlelere e-posta ile ulaştırıldığı bir çeşit doğrudan pazarlama yöntemidir. E-posta pazarlaması diğer e-ticaret pazarlama yöntemlerine göre daha yüksek bir yatırım geri dönüş oranına (ROI) sahiptir, çünkü marka ve ürünününüze daha önceden ilgi göstermiş bir kitleyi doğrudan hedeflemiş olursunuz. Başarılı ve sorunusuz bir e-posta pazarlaması için üye listesi hazırlanmasından bu listenin güncel tutulmasına, içeriğin doğru oluşturulmasından tasarıma, veri güvenliğinden yasal düzenlemelere uyulmasına kadar bir çok işlemin doğru yapılması gereklidir. Polgon Interactive, e-posta pazarlaması konsusunda gereksiniminizi inceleyerek doğru çözümönerisini getirir. Bu çözüm önerisi; dijital pazarlama çalışmalarının genel stratejisine paralel olarak hazırlanır. Poligon Interactive, e-posta pazarlaması hizmetini sektöründe lider, MailChimp gibi uluslararası çözüm ortakları ile birlikte sunar.

Farklı Bir Çok Amaca Hizmet Eder.

E-posta pazarlaması; kullanıcı kazanma, var olan kullanıcılarınız ile etkileşim, müşterileri sadakatini sağlama ve harekete geçirme gibi bir çok konuda çözüm sağlar.

Kişisel ve Düşük Maliyetlidir.

Kişiselleştirilmiş mesaj, potansiyel müşteri kitlelerine düşük maliyetlerle ulaştırılabilir. Bir çok pazarlama yöntemine göre daha az bütçe gerekir.

Yaygın ve Verimlidir.

E-posta pazarlaması online pazarlama araçları arasında arama motorlarından sonra ikinci sıradadır. Geri dönüş oranlarına göre ise en başarılı ürünüdür.

Geri Dönüşümü Kolay ve İzlenebilir

E-posta pazarlamasının takip edilmesi kolaydır. E-postanın kimler tarafından açılarak okunduğu, kimlerin istenen harekette bulunduğu izlenebilir.

İletişimde Kalın